Komentarai
 
arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Gintautas, Guostė

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Komentarai

Ligonių ir ligoninės gerovei – projektų daugiau kaip už pusketvirto milijono eurų

Šiuo me­tu Aly­taus ap­skri­ties S.Ku­dir­kos li­go­ni­nė­je vyk­do­mi pen­ki eu­ro­pi­nių, ša­lies spe­cia­lių­jų fon­dų, vals­ty­bės ir mies­to sa­vi­val­dy­bės fi­nan­suo­ja­mi pro­jek­tai. Dau­giau nei po 1 mln. eu­rų kai­nuos vai­kų li­gų kor­pu­so at­nau­ji­ni­mas ir šios gy­dy­mo įstai­gos ener­ge­ti­nio ūkio at­nau­ji­ni­mas pa­nau­do­jant at­si­nau­ji­nan­čios ener­gi­jos šal­ti­nius. Per 200 tūkst. eu­rų gau­ta pro­jek­tui dėl vai­kų gy­dy­mui rei­ka­lin­gos me­di­ci­ni­nės įran­gos at­nau­ji­ni­mo bei me­di­kų to­bu­li­ni­mo­si. Už dau­giau kaip 100 tūkst. eu­rų jau įsi­gy­tas me­di­ci­ni­nių at­lie­kų kenks­min­gu­mo ša­li­ni­mo įren­gi­nys. Be­veik 20 tūkst. eu­rų pa­nau­do­ja­ma rei­ka­lin­giems spe­cia­lis­tams pri­sik­vies­ti.
toliau2018-04-14  commGrįžti į straipsnį

Jūsų nuomonė


2018-04-13 19:27:41 malonu (78.58.98.108)
Malonu pagirt, kad Alytuj yra institucijų. Kurios parodo, kad galima ir sėkmingiau investicijas pritraukt. Aišku dėl tomografo galima replikuot, kad gal reikėjo aktyviau iš fondų lėšų o ne iš savivaldybės biudžeto, bet... Visumoj judesys dėl investicijų pavyzdinis. Kur ir pačiai Alytaus m. tarybai jau reikėtų lygiuotis net. Kad nors stengiamasi. Nes Alytaus m. tarybai priekaištas, kad iki šiol nesimato jos lygy pagal atitinkantį miesto rangą rimtų Alytaus ekonominio skatinimo priemonių. Pav. kad ir Marijampolės tarybos pavyzdžiu. Jau 2018 metų kovo mėnesy Marijampolės taryba tvirtinos 8 daugiabučių namų renovavimą. 7 rezerve. Kombinuoja link Kvartalinės namų renovacijos modelį. Dar apie 10 rimtų plėtros projektų pasitvirtino vykdymui. Per ką didėja galimybės firmoms uždirbt ir gerint Marijampolės ekonomiką. Bei žmonių bendrą gerovę. Reiškia Marijampolės savivaldybė apkrauti darbu. Gyventojai žino kas bus. Yra optimizmo į ateity. Vėl aplink Druskininkuose, Birštone, Kaune jau net Alytaus statybos firmos dirba jų objektuose. Reiškia per tai uždirba ir Alytaus m. biudžetui. Kur registuroti moka mokesčius. O štai kur pačių alytiškių miesto valdžios pastangos patiems gyvintis ekonomiką ir užsidirbt gerai dabarčiai ir ateičiai? Nes vėl Alytaus m. tarybos posėdžiui 2018 metų balandžio mėnesy numatytuose svarstyt klausimuose apie rimtas strategijas nesimato. Apart kaip pertekliniams biudžetininkams kaip nors išsilaikyt ir po jų nors ir tvanas..?
2018-04-13 20:56:25 DNSB (5.20.48.143)
Albinai, tu nusiramink apie tą savo kvartalinę renovaciją. Aplamai šiuo klausimu tamstai geriau patylėti, kadangi renovacija, yra iki galo neišdirbtas modelis ir tokia renovacija, kokia bandoma piršti gyventojams dabar jau yra nepriimtina, nes tam pavėluota mažiausiai 20 metų.
2018-04-14 09:53:29 įvertinu (78.58.98.108)
Dėl Kvartalinės neįpiršinėju. Nes Alytuj kitokie nei kitur ir bent ką padarys kitaip. Kur kitur ir neblogai gaunas. Druskininkuose prieš kelis metus pasidarė dalinai pagal Kvartalinę namų renovaciją. Sutvarkė namus ir plotus aplink. Tad Druskininkuose šildymo kainos drastiškai pigo beveik 2 kartus. Net ponai privačius namus pardavinėjas ir į daugiabučius kraustos. Todėl Druskininkuose nekilnojamo turto kainos didelės ir paklausa. Marijampolė pajudėjo... Alytuj nei vienas projektas žmoniškai neina. Čia tik kol gali naudotis ir po jų nors ir tvanas. Todėl ir jaunimas bėga iš Alytaus. Net gryžt nenori.. Likę parsiduot nekilnojamo turto normaliai negali. Apart papigiai...
2018-04-14 11:02:51 savivaldos esmė (78.58.98.108)
Šiuo metu Alytaus firmos jau pradėję spurtuot objektus Druskininkuose, Birštone, Marijampolėj, Kaune.. Nes šios savivaldybės iki 2020 metų kaip nustos eit ES parama ar smarkiai mažės, spaudžia iš savęs kiek gali. Kad kol eina ES parama ja naudojantis stiprint ekonomiškai savo regionus. Kad kiek įmanoma daugiau gerint žmonėms gyvenimus ir švelnint emigracijas. Reiškia ir jų bendruomenės rodo reiklumą -- gerint. O štai kaip Alytuj kaip sąstingy ir atseit jiems nieko nereikia, tokių per Lietuvą nesimato šiais laikais. Visi mato, rimtų objektų šiais metais nesimato Alytuj. Pabaigiami seni ir tai nelengvai. Pagal šias apimtis iš apie 200 savivaldybės valdininkų tokiai kaip merdinčiai situacijai išlaikyt užtenka trečdalio. Nekalbant, praleidžiamos galimybės užvest Alytaus vystymą iki šiuolaikiško miesto reikalavimų. Kur trūksta daug. O kas yra kaimukų lygio ir aplink savivaldybės tą turi, nieko nenustebinsi. Nenorima matyt, kad dėl to spartėja gyventojų mažėjimas ir likusių valstybinių institucijų padaliniai Alytuj retinami. Prijungiant prie Kauno ir panašiai. Reiškia mažės biudžetininkų per visas sritis.. Miesto biudžeto paskolų kur jei apie 16 milijonų eurų kaip atiduot nesimato silpstant ekonomikai. Tokių fokusų, kaip Alytuj sprendžia atliekų tvarkymo ar švietimo klausimus čia tik Alytuj taip gali būt. Arba menas šurmuliuot po ko dar neaiškiau. Čia kaip fenomenai. Ir vargu ar kas sugebėtų atkartot. Nes niekas to sau šiais laikais neleidžia imituot.. Nes į konkretų rezultatą orentuojas. Kaip Alytuj -abile kalbėt. O kas gaunas -kaip ir nesvarbu. Vaizdas valdžioj atbuvo darbo valandas, gavo gerus altyginimus ir ..dzin.
2018-04-14 12:54:35 specialiai parodau (78.58.98.108)
Specialiai parodau. Ką reiškia nesirūpint rimtai miesto ekonomika ir gyvent gal ne pagal finansines galimybes. Štai savivaldybėj atseit kilo triukšmas. kad n metus laiku neperveda taryboj tvirtintų sportui kaip krepšiniui, rankiniui, tinklinui..remt lėšų? Kur sumos gana įspūdingos siekia 100 n tūkstančių eurų. Metai iš metų vėluoja. Reiškia politikai taryboj puola savivaldybės vadovus. atseit anie negeri ir neperveda. Nors sprendimuose turėtų nurodyt, iš kokių konkrečių biudžeto eilučių pervest ir pasidomėt realiai biudžeto finansine padėtim. Nevykdo taryboj priimtų sprendimų pervest lėšas. Bet kažkodėl politikai nenurodo, iš kur paimt ir pervest tas lėšas Jei jų gal nėra šiam momente biudžete ir nėra- nesurenkama? Reiškia taryba gal skirsto to ko neužsidirba į miesto biudžetą? Reiškia vėlina pervedimus laukdami ateinančių lėšų ir gal nuo ko paimt? Kur gal nuo anų truks? Nekalbu apie kitus epizodus kur signalizuoja, kad lėšų nepakanka. Kaip ir su švietimo pertvarka imituoja, imituoja.. nervus gadindamiesi. Nors visi žino, jei sumažėjo virš pusės mokinių reiškia daug nefektyvumo išlaikant perteklines mokyklas. Kur problema, kaip atsikompensuos šias lėšas ateity..? Neįdomu, ką į ateity palieka savo vaikams per savivaldą. Kaip kiti taip sau neleidžia ir dėl ateities stengias kiek įmanoma. O gal Alytuj mano, kad vaikai iš emigracijų prišelps..?
2018-04-14 14:58:51 aa (5.20.50.59)
ligoniems?
Start Previous   [ 1-6 ]    End  Next  

Rašyti komentarą:

Vardas *
El. paštas *
Komentaras *
    

*   - pažymėti laukeliai būtini

Prisijungti
Prisiminti
commPriminti slaptažodį  registruotisRegistruotis


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema

Neišnagrinėjome aktualios jums temos? Pasiūlykite jums aktualias temas, stengsimės paliesti ir jas...

commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100