arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Alvydas, Vismantė, Jeronimas, Česlovas

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Komentarai

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas į Alytaus merus – Šarūnas Klėgeris

Pra­ėju­sį sek­ma­die­nį vy­ko Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų Aly­taus mies­to sky­riaus vi­suo­ti­nis su­si­rin­ki­mas, ku­ria­me iš­kel­tas ir pa­tvir­tin­tas kan­di­da­tas į Aly­taus mies­to me­rus at­ei­nan­čiais me­tais vyk­sian­čiuo­se tie­sio­gi­niuo­se me­rų ir sa­vi­val­dy­bių ta­ry­bų rin­ki­muo­se. Su­si­rin­ki­me pro­gra­mas pri­sta­tė du kan­di­da­tai į Aly­taus mies­to me­rus – An­drius Ju­čas ir Ša­rū­nas Klė­ge­ris. Slap­to bal­sa­vi­mo me­tu šios po­li­ti­nės or­ga­ni­za­ci­jos kan­di­da­tu į Dzū­ki­jos sos­ti­nės me­rus iš­kel­tas ir pa­tvir­tin­tas Š.Klė­ge­ris.
toliau2018-04-17  commGrįžti į straipsnį

Jūsų nuomonė


2018-04-17 12:27:26 savivaldos pradžiamokslis (78.58.98.108)
Savivaldoj viskas paprasta. Priklauso, kokius reikalavimus merui kelia bendruomenė. Nes pagal LR Vietos sav. įst. 20 str., 1p. meras atskaitingas tarybai ir bendruomenei už savo ir savivaldybės veiklą. Todėl labai priklauso, kaip meras laiku ir kokybiškai teikia svarstyt klausimus tarybai kur tik su mero parašu teikiama. Ir kaip į apačias nurodymus teikia pats suvokdamas problemas ir formuluojant aiškiai jų sprendimų tikslus. Kad į apačias kokybiškai vykdytų ir atsakytų. Už viską pagrinde atsakomybe prisiimant mero poste esančiam. Tad kokius reikalavimus merui kelia alytiškiai? Kur kaip pav. Druskininkų, Birštono, Marijampolės ir Kauno kiek galima daugiau užvest regiono vystymą ypač kol eina ES parama iki 2020 metų, ir kiek galima efektyviai naudot mokesčių mokėtojų lėšas? Tada iš kiekvieno pretendento į merus reikia reikalaut, kad ir teiktų tokias konkrečias strategijas ir tik tokie drystų kandidatuot? Ar plaukiam kaip ir dabar link pasroviui link mirštančio miesto..? Kur sunku rast atsakingus ir baigia kadenciją pervargę nuo.., nėr net ką vardint kam gerai? Apart ir pačiai valdžiai kur regis nelengva ir jiems patiems, ir aplink kitiems.
2018-04-17 17:24:37 vaizdas (78.58.98.108)
Alytuj per savivaldą vaizdas, kad ir į mero postą pretenduojama siekiant kaip nors išgyvent Alytuj? Kaip ir baigiantis kadencijai per tarybą vaizdas dominuoja dauguma - kaip išgyvent? O štai klausimas, ką kaip politikai gali duot miestui, kad gerėtų bendra alytiškių gerovė ką ir pagal LR Konstitucijos 46 str. sako. Kad valstybė reguliuoja ūkinę veiklą taip, kad ji tarnautų bendrai Tautos gerovei - štai šių iniciatyvų arba konkrečių Alytaus vystymo strategijų pagal politikų kompetenciją nesimato. Nors pretenduojantys turėtų iškart teikt ko sieks mero poste.
2018-04-18 16:35:05 vienok (78.58.98.108)
Vienok realybėj vaizdas iš viešai pasireklamavusių norais būt merais nepateikiant ko per tai siekia alytiškių labui nėra stipresni už esamą mero poste. Įvertinus visus jo pliusus ir minusus. Kaip ir dėsnio tąsa - kuo toliau tuo silpnyn taryba ir merai... Štai šis vektorius turėtų neramint alytiškius, kurie atsakingiau žiūri į Alytaus ateitį. Dar atviriau išsireiškiant neužsivest Alytui iki 2020 metų. Kur po 2020 metų baigias ES parama ar stipriai silpnės. Ir kiek spėjo savivaldybės pasistiprint, tiek ir turės. Tad aplinkinės savivaldybės ypač merų postuose esantys spaudžia iš savęs kiek gali, kad pasinaudot ES parama ir stiprintis ekonomiškai regionus. Alytuj - prošvaisčių nesimato, kad nors į šią pusę orentuotūs. Nes jau dabar taryboj nesimato lyderių, kurisnors iš 27 tarybos narių bandytų vardint problemas ir jų sprendimus siūlyt. Kurie teiktų viltį daugumos alytiškių išgyvenimui Alytui.. Nes kol kas kaip nestabdomas nykimas..Ir bėgimas pasroviui. Kaip patiems kaip nors išgyvent.
Start Previous   [ 1-3 ]    End  Next  

Rašyti komentarą:

Vardas *
El. paštas *
Komentaras *
    

*   - pažymėti laukeliai būtini

Prisijungti
Prisiminti
commPriminti slaptažodį  registruotisRegistruotis


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema

Neišnagrinėjome aktualios jums temos? Pasiūlykite jums aktualias temas, stengsimės paliesti ir jas...

commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100