Skaitykite šiandien
 
Logo
Rugpjūčio 15 d., trečiadienis
arrow Skaitykite šiandien
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Prenumerata
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Algis, Gabija, Marcijona
Reklama
Skaitykite šiandien
toliau2016-07-29  SpausdintiSpausdinti

SPA VILNIUS Druskininkai atsidūrė tarp pasaulinio konkurso finalistų

SPA VILNIUS Druskininkai - vienintelis finalistas iš Baltijos šalių, įvertintas net dviejose kategorijose pasauliniame konkurse Wellness Travel Awards 2016: kategorijoje BEST FOR MEDICAL SERVICES, kaip už geriausias gydymo paslaugas teikiantį centrą, bei naujojoje kategorijoje BEST AHEAD-OF-THE-CURVE-INNOVATION, įvertinančioje apgyvendinimo ir sveikatingumo įstaigas, siūlančias labiausiai kūrybiškas ir novatoriškas sveikatingumo programas.

 

 

Didžiausias SPA internetinis puslapis pasaulyje Spafinder Wellness 365, pagrindinis šių kasmetinių apdovanojimų organizatorius, liepos 20 d. paskelbė finalistų sąrašą ir balsavimo, vyksiančio iki rugsėjo 16 d., pradžią.


Iš 605 kandidatų finalistus iš 54 šalių 20-iai kategorijų atrinko išskirtinė komisija, sudaryta iš 39 SPA ir sveikatingumo kelionių ekspertų ir redaktorių.


Renkant laimėtojus bus atsižvelgiama ne tik į komisijos nominacijas, bet ir į vartotojų balsavimo rezultatus bei dalyvių reitingus, o nugalėtojai bus skelbiami lapkričio 9 d. Londone vyksiančiame World Travel Market tarptautiniame kelionių rinkos renginyje.


Negana to, specialus Crystal Award (liet. Kristalinis apdovanojimas) bus skiriamas geriausiai įstaigai šešiuose žemynuose, o Country Award (liet. Šalies apdovanojimas) – labiausiai iš visų šalių ir regionų išsiskyrusiam finalistui.


„Sveikiname visą SPA VILNIUS Druskininkai komandą patekus į finalą dviejose kategorijose prestižiniuose Wellness Travel Awards 2016 apdovanojimuose, kurie atspindi SPA VILNIUS išskirtinį atsidavimą klientams, siekį padėti žmonėms gyventi ir keliauti sveikai“, - sveikino Spafinder Wellness, Inc. valdytojas John Bevan.


SPA VILNIUS savo profesionalumu, ištobulintomis procedūromis bei nepriekaištingu atidumu klientų poreikiams yra pelnęs pripažinimą ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu. Dešimtys apdovanojimų specialistams ir SPA centrams – tai tik dalis svarbiausių įvertinimų.


Šiais metais SPA VILNIUS antrąkart išrinktas kaip vienas iš TOP 10 TripAdvisor keliautojų pasirinkimų (Traveller‘s Choice) Lietuvoje ir yra vienintelė šį apdovanojimą turinti įstaiga Druskininkuose.


Metų pradžioje TripAdvisor sveikatos gerinimo centrą darkart apdovanojo Certificate of Excellence „Aukščiausios kokybės paslaugų teikimo“ sertifikatu. SPA VILNIUS taip pat tapo tarptautinių World Spa and Wellness 2017 apdovanojimų finalistu, o net du centrai – Vilniuje ir Anykščiuose - nominuoti Pasauliniuose prabangiausių SPA apdovanojimuose (World Luxury Spa Awards 2017).


„Didžiuojamės dar vienu svarbiu tarptautiniu įvertinimu – viso mūsų kolektyvo įdirbio rezultatu, prie kurio, be abejonės, prisideda kiekvienas tiek naujas, tiek sugrįžtantis klientas. Tai yra patvirtinimas, jog kasdien tobulėjame ir judame teisinga linkme“, - džiaugiasi SPA VILNIUS vadovas Valdas Trinkūnas.

toliau2016-07-29  commSkaityti komentarus (0)
Prisijungti
Prisiminti
commPriminti slaptažodį  registruotisRegistruotis
Apklausos
Siūlykite temą

Neišnagrinėjome aktualios jums temos? Pasiūlykite jums aktualias temas, stengsimės paliesti ir jas...

commSiulyti temą

TOP 100
 
 

© 2006–2007 UAB "Alytaus naujienos". Dariaus ir Girėno g. 4, Alytus. Tel.: (8-315) 51 449, 956,

info@ana.lt . Sprendimas: Rodiklis | ESC